KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13732025
nr 1373 2025
Etsning
E Malmstedt, "Essingekapellet". Signerad, daterad 1925. Motivet: 30x22 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:16:26
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm